clean air optima CA-606B - Luchtbevochtiger met Ionisator en Aromatherapie
Inloggen
Winkelmandje
NederlandsNederlands

Luchtbevochtiger met ionisator CA-606B

149,00
Zet op verlanglijstje
Op werkdagen voor 16:00 uur besteld, dezelfde werkdag verzonden.
Reviews
Gebaseerd op 28 recensies
Toevoegen aan favorieten
  • 24 jaar Clean Air Optima®
  • Specialist in hoogwaardige "mobiele" luchtbehandelingssystemen en stofzuigers
  • Effectieve producten - designed in Germany
  • Wereldwijd honderdduizenden tevreden gebruikers
  • Vakkundige advisering, snel contact
  • Online productadvies
  • 2 jaar garantie
  • Gratis retourneren binnen 30 dagen
  • Verkrijgbaar bij

Expert Electroworld MediaMarkt EP Obbink BoXXer
Luchtbevochtiger met ionisator CA-606B
Luchtbevochtiger met ionisator CA-606B
149,00
  • Artikelomschrijving & specificaties
  • Documenten
  • Accessoires
  • Reviews
  • Blogs

Artikelomschrijving


Optimale luchtvochtigheid

De door medische specialisten aanbevolen optimale luchtvochtigheid ligt in het bereik van 40 tot 60% relatieve luchtvochtigheid. De mens ervaart de lucht in binnenruimtes met een luchtvochtigheid in dit bereik als aangenaam en optimaal bevochtigd. De luchtvochtigheidsgraad is hiermee ideaal voor de gezondheid van mens en dier en gelijktijdig worden meubels, houten vloeren, muziekinstrumenten, antiquiteiten, planten en veel meer waardevolle zaken in het interieur tegen uitdroging beschermd.

De effectieve luchtbevochtiger CA-606B met ionisator, aromatherapie en koude en warme verneveling, regelt automatisch de optimale luchtvochtigheid en verbetert de luchtkwaliteit in alle binnenruimtes waar mensen verblijven voor wonen, slapen, werken, recreatie etc.

Luchtbevochtiger met ionisator en aromatherapie CA-606B


Geschikt voor kleine en grote ruimtes tot 65m² / 160m³ / 699ft²
Luchtbevochter van Clean Air Optima CA606B

Binnenlucht bevochtigen door ultrasoon luchtbevochtiging

Gezonde, frisse, optimaal bevochtigde en gearomatiseerde binnenlucht voorkomt geïrriteerde luchtwegen en droge huid. In perioden met lage relatieve luchtvochtigheid kan met ultrasoon technologie de juiste luchtvochtigheid in binnenruimtes gerealiseerd worden.

De ultrasoon techniek behoort tot een van de meest effectieve methoden voor luchtbevochtiging in binnenruimtes. Ultrasoon water verneveling wordt uitgevoerd door een klein, hoogfrequent trilplaatje (membraan) in het waterbassin. Het ultrasoon membraan zorgt ervoor dat het water fijn wordt verneveld tot koude of warme mist, dat vervolgens door een zachte ventilator luchtstroom aan de binnenlucht wordt afgegeven.
Bevochtigingscapaciteit luchtbevochtiger CA-606B / min. 120 ml/ h - max. 480 ml/ h
.

Luchtbevochtiger van Clean Air Optima

Ionisatie luchtreiniging

De ingebouwde ionisator produceert negatieve zuurstofionen waardoor de binnenlucht aanvullend op de bevochtiging wordt gereinigd en verfrist. Negatieve ionen hangen zich aan stofdeeltjes, micro-organismen en andere ongewenste stoffen in de lucht en verbinden deze met elkaar. De deeltjes worden zwaarder dan de lucht, vallen neer en worden op deze wijze uit de lucht gefilterd.

luchtbevochtiger voor slaapkamers en voor babykamers

Verwarmingselement voor warm bevochtigen

De luchtbevochtiger CA-606B beschikt over een verwarmingselement voor warm bevochtigen. Wanneer het verwarmingselement is ingeschakeld, is de aanmaak van nevel het meest efficiënt en wordt de luchtvochtigheid het snelst verhoogd. Bevochtiging met voorverwarming bestrijdt daarnaast bacterievorming in het water en houdt de kamertemperatuur op peil tijdens de wintermaanden.

luchtbevochtiger met aromatherapie

Aromatherapie met essentiële oliën van Clean Air Optima®

Het gebruik van essentiële of etherische oliën wordt aromatherapie genoemd. Aromatherapie richt zich op het onderhouden en bevorderen van de gezondheid en het genezen van aandoeningen. Aromatherapie zorgt voor luchtzuiverende werking en neemt onaangename geuren weg. Ervaar door aromatherapie aangename ambiance in uw woonruimtes, waarin u zich prettig voelt en daardoor beter kunt ontspannen. De hoogwaardige essentiële oliën van Clean Air Optima® worden door de ultrasoon luchtbevochtiger CA-606B met ionisator en aromaverstuiver microfijn verneveld en zorgen voor een geurcompositie afgestemd op uw wensen.

Binnenlucht bevochtigen door ultrasoon luchtbevochtiging

Eenvoudige bediening met digitaal display

Het overzichtelijke digitale bedienpaneel op de voorzijde van de luchtbevochtiger CA-606B is voorzien van zes tiptoetsen voor het eenvoudig selecteren van de gewenste instellingen. Daarnaast is de luchtbevochtiger CA-606B ook voorzien van een afstandbediening.

Instelmogelijkheden van de luchtbevochtiger CA-606B:
• Luchtvochtigheid instelbaar tussen 40-80%
• Bevochtigingssnelheid High-Medium-Low
• Ionisator (in- en uitschakelbaar)
• Verwarmingselement (in- en uitschakelbaar)
• Timerfunctie voor uitschakelmoment (1-12 uur)
• Kinderslot

Programma instellingen:
• Auto-mode
• Sleep-mode


Gebruik en onderhoud


Waterfilter W-01B (display melding 00)

De Clean Air Optima® luchtbevochtiger CA-606B is uitgerust met een waterfilter dat zorgt voor het ontkalken, reinigen en verzachten van het leidingwater en daardoor kalkvorming en slecht geurend water voorkomt. Het waterfilter kan 2x per week gereinigd worden onder stromend leidingwater.

Bepalen van de waterhardheid met de in de verpakking meegeleverde teststrip
1. Dompel de bijgevoegde teststrip gedurende 1 seconde in een glas koud leidingwater.
2. Lees de waterhardheidsteststrip na één minuut af.
3. Raadpleeg de tabel om de verwachte gebruiksduur van het waterfilter W-01B te bepalen.
Luchtbevochtigen clean air optima














Om aan te geven dat het waterfilter W-01B moet worden vervangen, begint het controlelampje dubbel nul (00) in het display van de luchtbevochtiger te knipperen na 400 bedrijfsuren.

Reset de timer voor het waterfilter door de aan/uit-knop van de luchtbevochtiger ongeveer 3 seconden ingedrukt te houden. Als het controlelampje uitgaat, is de timer met succes gereset.

Zilver Ion filter SI-01

Het Zilver Ion filter SI-01 elimineert bacteriën en virussen in het waterbassin van de luchtbevochtiger en kan 2x per week gereinigd worden onder stromend leidingwater en dient minimaal 1x per jaar vervangen te worden.

De combinatie van Waterfilter W-01B en Zilver Ion SI-01 filter zorgt voor optimale waterkwaliteit.

Reinigen van de transductor (ultrasoon membraan), waterbassin en watertank

De werkwijze voor deze reiniging:

1. Doseer 2 - 4 doppen Clean Air Optima® Reiniger & Ontkalker in het waterbassin (verdeel 1 dopje op het oppervlak van de Transductor en 1 dopje op het PTC-verwarmingselement en laat 2 -5 minuten inwerken.
2. Verwijder het minerale (kalk) laagje voorzichtig van het oppervlak van de Transductor en PTC-verwarmingselement met een kleine borstel, wattenstaafje of tandenborstel.
Let op: gebruik nooit scherpe of harde voorwerpen om de Transductor / PTC-verwarmingselement te reinigen.
3. Voeg vervolgens water toe tot de rand van het Waterbassin en laat minimaal 30 minuten en maximaal 60 minuten inwerken.
4. Spoel de Transductor / PTC-verwarmingselement en Waterbassin grondig af met water.
5. Indien er nog sporen van kalkaanslag zichtbaar zijn, adviseren wij het reiniging en ontkalken te herhalen.
6. Reinig de binnenkant van de Watertank met een mild afwasmiddel, en spoel na met schoon water.

Na het reinigen en ontkalken is uw apparaat hygiënisch schoon, kalkvrij, vrij van bacteriën, vrij van virussen en meteen weer klaar voor gebruik.

Let op:
Om te reinigen en ontkalken, dient het apparaat uitgeschakeld te zijn, zodat er door de verneveling geen zuur via aerosolen in de lucht komt.

Clean Air Optima® Reiniger & Ontkalker is niet geschikt voor het waterreservoir (watertank). Wij adviseren voor het waterresevoir (watertank), een mild afwasmiddel te gebruiken.

Toepassen van essentiële oliën

Voor aromatherapie is uitsluitend de, voor ultrasoon aromaverstuivers en luchtbevochtigers ontwikkelde, Clean Air Optima® essentiële oliën toepasbaar.

Het gebruik van andere, niet voor ultrasoon aromaverstuivers/luchtbevochtigers ontwikkelde essentiële oliën of additieven, kunnen leiden tot beschadiging van het apparaat! Toestellen die door dergelijke additieven worden beschadigd, worden van de garantie uitgesloten.


Documenten

Specificaties

Geschikt voor ruimtes tot:65m² / 160m³ / 699ft² m²
Bevochtigingscapaciteit:min. 120 ml/ h - max. 480 ml/ h
Instelbare luchtvochtigheid:Instelbaar 40 - 80%
Heating functie:Ja
UV-C lamp:Nee
Geschikt voor aromatherapie:Ja
Top Filling:Nee
Automatische programma's:Auto-mode, Sleep-mode
Timer:Uitschakelmoment (1-12 uur)
SMART bediening via de Clean Air Optima® App:Nee
Watertank:5,5 liter
Ionisator capaciteit:> 3.000.000 negatieve ionen / cm³
Actief zuurstof:< 0,05 ppm Ozone-free DIN EN 60335-2-65
Stroomspanning:220 - 240V, 50 / 60Hz
Stroomverbruik:25 Watt voor koude nevel - 105 Watt voor warme nevel
Filter vervanging:Vervangen waterfilter W-01B per 1-3 maanden en SI-01 per 12 maanden
Afmetingen:23 x 15 x 37 cm
Gewicht:3,4 kg (leeg)
Geluidsniveau:< 25dB(A)
Kleur:Zwart
Afstandsbediening:Ja
SKU:CA606B
CategorieLuchtbevochtiger

Accessoires

Reviews

4.6/5 28 recensies
van Hese Geplaatst op 11-12-2025

Heel tevreden van deze luchtbevochtiger voldoet volledig aan de verwachtingen.
Gebruik hem zowel in de woonkamer als slaapkamer en geen last meer van droge lucht en jeukende huid door de centrale verwarming sindsdien.
Ik zou het iedereen aanraden want dit is een top toestel.

Veneranda Geplaatst op 27-03-2025

Ich bin sehr zufrieden mit diesem Luftbefeuchter – er ist leise, leistungsstark und verfügt über einen großen Wassertank, den man nicht ständig nachfüllen muss. Auch der Ionisierungsmodus funktioniert einwandfrei und verbessert spürbar die Luftqualität. Ein wirklich tolles Gerät!

Johan Geplaatst op 23-01-2025

Heel fijn produkt ,werkt prima zeer wel aan te bevelen. Onze woonkamer is 36 vierkante meter. Eenvoudig in de bediening.De vochtigheid in onze woonkamer is nu 50 prima.Door de vloerverwarming kwam deze niet boven de 23 Zeer vriendelijke medewerkster bij de klantenservice de afstandbediening werkte niet goed. Een telefoontje en een nieuwe de dag erop ontvangen die perfect functioneeert Doorgaan zo!

Mario Visser Geplaatst op 28-11-2024

+ geruisloos
+ watertank voldoende groot voor minimaal 20uur achtereen vernevelen
+ bediening is uiterst eenvoudig
+ laat geen druppels water achter in de directe omgeving van het apparaat
- onhandig blijft het bijvullen omdat de watertank aan de onderkant gevuld moet worden waarvoor je de tank van het apparaat moet halen. Overigens geen reden om het apparaat niet aan te schaffen.

Yvonne Geplaatst op 09-03-2024

We hadden eerst zijn voorganger, deze had het begeven na 6 jaar trouwe dienst. Deze doet het goed, maar we hadden wel wat verbeteringen verwacht. Het vullen is omslachtig

Meer reviews tonen

Schrijf een review

Aantal sterren
Plaats review

Blogs

A guarantee for healthy indoor air quality

Winkelmandje

Wis filters

Filter

&nspb;

Annuleren
Bevestigen